Bebek Giydirme Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PepGames
Bebek Giydirme Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli zaman geçirecekleri inanılmaz eğlenceli bir oyuna sahip olmaları

Bebek Giydirme Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli zaman geçirecekleri inanılmaz eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bebek Giydirme Oyunları oyununda kızlarınız tatlılığı ve sevimliliği ile dikkat çeken şirin bir bebek ile birlikte olacaklar. Kızlarınız bu eğlenceli oyunu, oyunun son derece kolay kontrol edilebilen mükemmel menüsü sayesinde hem kolaylıkla oynayabilecek hem de oyunun keyfini dilediği gibi çıkarabilecek.

Oyunun menüsünde birbirinden şirin ve yılın son bebek modasının hakim olduğu kıyafet modelleri bulunuyor. Kızlarınız bu kıyafetlerden istediklerini seçip şirin bebeğe giydirebilecek. Ona bir de menüden güzel bir saç modeli uygulayarak onun tarz sahibi ve şık bir bebek olmasını sağlayacaklar. Kızlarınız bu eğlenceli oyuna bayılacaklar.

Daha Fazla Göster
Bebek Giydirme Oyunları indir